Friday, June 18, 2021

Es mācos lasīt by STRELĒVICA IEVA

Es mācos lasīt

Ēras Zalcmanes zīmējumi.
Šī grāmatiņa domāta bērniem, kas grib mācīties lasīt.
Vispirms apskaties un izkrāso lielos burtus lappuses augšdaļā. Pēc tam sāc lasīt lodziņos ievietotās zilbītes. Piemēram, zilbi LA. Dari tā: izrunā skaņu l, pēc tam skaņu a. Tagad vēlreiz saki l, bet pavelc šo skaņu garāk un neapstājoties tīlīt sāc izrunāt skaņu a. Iznāks apmēram šādi: lll-aaa. Tagad pasaki to pašu zilbi, tikai īsi un ātri - la. Kad zilbīte izlasīta, izkrāso šo lodziņu un lasi nākamo zilbi.
Nu vari lasīt vārdus. Lai atvieglotu lasīšanu, šajā grāmatā ir atdalītas arī tādas zilbes, kurās ir tikai viens burts. Ja no lasīšanas jūties noguris, sameklē attēlos tās lietas vai dzīvnieciņus, kuru nosaukumi sākas ar mācāmo burtu, un izkrāso tos. Pēc tam vari turpināt vārdu lasīšanu.
Kad visi atsevišķie vārdi izlasīti, ķeries pie teikumu lasīšanas. Lappuses apakšējā daļā ir zīmējums. Salīdzini, vai teikumi atbilst zīmējumam. Pašas beigās izkrāso šo lielo zīmējumu.
Tagad visa lappuse ir izlasīta un koši izkrāsota. Vari sķirt nākamo lapu un mācīties jauno burtu. Tukšo lappusi izmanto pēc sava prāta - zīmē, krāso, mēģini uzrakstīt burtus vai veselus vārdus.

AutorsStrelēvica Ieva
IzdevējsZvaigzne ABC
Izdošanas gads1997
Svītrkods9789984044156
Iesējuma veidsmīkstie vāki
Izdošanas vietaRīga
Lappušu skaits80
Size29cm x 20.5cm x 0.5cm
Svars (kg)0.2500
Valodalatviešu

2 comments:

Featured Post

Add a Splash of Color with Folia Tissue Paper

Add vibrancy to your crafts and gifts with Folia Tissue Paper . This versatile tissue paper comes in an assortment of colors and is perfect ...

Popular Posts